Azad

Azad Yılmaz Ulusoy'un sahibi mi? varisi mi? gibi bir çok soru ile merak konusu olan iş adamıdır. 1982 yılında dünyaya gelen Azad Yılmaz aslen Samsun'ludur ve Samsun'da dünyaya gelmiştir.

Responsive image
YAZAR
Döndü Çetiner
DOSYA BOYUTU
6,97 MB
YAYIN TARIHI
2014
DIL
Türkçe
ISBN
9786054461387

Azad harika bir kitap. Bu kitabın yazarı Döndü Çetiner. mobilityweekbg.com'ye kaydolun ve Döndü Çetiner'den Azad kitabını ve diğer kitapları ücretsiz olarak indirin.


Bedende can, tende nam neylesinBunca kahır, bunca mihnet eylesin.Bel bükülsün, can sökülsün, gizlensin.Ey sevgili beni artık azad et!Yıllar yorgun kıldı bedeni, canı.Kalp yoruldu, mihenk taşıydı kanı.Sağ yanımda şefaatçi sultanı,Durdur artık beni senden azad et!Neyleyim ben bu yalan dünyayı?Sevmek yetmez canı-bedeni yaradanı.Geçti zaman bitti benliğin ayı,Gül bülbülü buldu, seni neylesin?(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 184Baskı Yılı: 2014Dili: TürkçeYayınevi: Ares Kitap 


Atv Azad kanalı Azerbaycan ülkesinde ve Dünya'nın pek çok yerinde izlenen bir kanaldır. Özellikle bu kanalı izlemek isteyenler atv azad izle yazarak da kanala kolayca ulaşabilir.